Projektavimas

     Monolitinės konstrukcijos, metaliniai technologiniai įrengimai, reklaminių stendų konstrukcijos, administracinių ir visuomeninių pastatų metalinės konstrukcijos, pėsčiųjų tilto konstrukcijos Norvegijoje, sandėlių metalinės konstrukcijos, technologinių įrengimų aikštelių metalinės konstrukcijos, namų vizualizacijos.


Pramoninių konstrukcijų projektavimas

Teikiame ypatingų pastatų ir statinių projektavimo paslaugas. Pramoninių konstrukcijų projektavimas apima visus gamybinės bei promoninės paskirties statinius. Mes profesionaliai parengsim gamybinius brėžinius, net iš pačio sudėtingiausio projekto.

Gyvenamosios paskirties konstrukcijų projektavimas

Projektuojame individualius ir kartotinius gyvenamuosius namus, senų namų renovavimą ir rekonstravimą. Projektavimo stadijoje užsakovui pateikiam optimaliausį sprendinį atsižvelgiant į bendrus projekto tikslus. Rengiam pastatų techninius ir darbo projektus su detalizuotais statybiniais brėžiniais ir medžiagų kiekiais.

Tiltų projektavimas
Projektuojame įvairios paskirties tiltus, viadukus, požemines peščiųjų parėjas. Projektuojame metalines ir betono konstrukcijas. Atliekant įvairius skaičiavimus siūlom aptimaliausiui sprendimus.
Susisiekite
Neradote ieškomos informacijos? Parašykite mums.