Apie mus

Mes kuriame ateitį

Įmonėje buvo įdiegtos pažangiausios technologijos bei kompiuterizuota įranga apimančia visą metalo konstrukcijų gamybos ciklą, taip pat buvo įdiegta kompleksinė gamybos apskaitos programa, leidžianti planuoti gamybos etapus, bei valdyti įrangą. Šios technologijos naujovės - tai vienas svarbiausiu žingsnių, siekiant maksimaliai užtikrinti gamybos kokybę. UAB Aldeva žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Įmonė viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti HSQ sijas į Skandinavijos šalys.

Įmonės misija - puoselėti stabilios ir dinamiškai besivystančios pilno ciklo gamybinės įmonės tradicijas. Visus klientų reikalavimus atitinkančios produkcijos gamyba. Sėkmingai plėsti įmonės augimą, savo numatytų strategijų laikymusi ir verslo sandorių vykdymu, griežtai siekiant užsibrėžtų tikslų.

  • Sandėliai 
  • Gamybiniai pastatai
  • Angarai
  • Logistikos centrai
  • Statiniai sportui ir stadionai
  • Vasaros kavinės
  • Stambių gabaritų metalo gaminiai
  • Nestandartiniai gaminiai

Bendradarbiavimas
Aukštos kokybės gaminamos produkcijos ir visų užbrėžtų tikslų įgyvendinimų dėka, dauguma mūsų naujų klientų tampa pastoviais. Tarp pagrindinių mūsų užsakovų stambiausios gamybinės ir statybinės Lietuvos ir Norvegijos bendrovės. Sėkmingai investuodama į įrangą ir žmogiškuosius resursus UAB „Aldeva" nuolat tobulėja ir siekia naujų kokybės standartų. Šiuo metu metalinių konstrukcijų gamyboje naudojamos moderniausios technologijos. Įmonė sugebėjo įsitvirtinti sudėtingų statybinių konstrukcijų rinkoje ir jos klientais tapo stambiausios Lietuvoje statybinės bendrovės, tokios kaip: UAB "CONRESTA", UAB "MOSTA", "AB "MONTUOTOJAS", UAB "BALTIJOS PAŠVAISTĖ", UAB "ARGINTA", UAB "AVONA" ir t.t.
Principai ir pranašumai
Lanksti kainų politika. Kompleksinis darbas - mūsų specialistų su kiekvienu užsakovu, bei tarpusavio bendradarbiavimo principai - garantija kokybiškų paslaugų suteikimui. Mūsų pranašumai tai platus užduočių spektras: nuo projektavimo iki projekto realizavimo. Per ilgus metus sukaupta didelė patirtis stambių projektų projektavimo ir gamybos srityje. Gamybiniai plotai leidžia gaminti stambiagabaritės konstrukcijas.   
Susisiekite
Neradote ieškomos informacijos? Parašykite mums.